НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

Најдобри светилки за осветлување за итни случаи

22222
Изградба на интелигентна платформа за огнен облак.
ЗОШТО НИЕ
Компанијата се фокусира на Р& Д, производство, продажба и сервис на висококвалитетни светилки за итни пожари, напојување за итни случаи, централизиран контролен систем за итна евакуација од пожар и други производи, при изградба на интелигентна платформа за пожарен облак.

Како високотехнолошко претпријатие и познато претпријатие за трговска марка во индустријата за итно осветлување за пожар, компанијата е посветена на истражување и развој на најсовремена технологија во индустријата за осветлување на пожари и услуги за поддршка во синџирот на индустријата.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Наша предност
 • Визија
  Создадете врвен бренд за интелигентно осветлување за итни случаи
 • Направете живот
  Преземете одговорност за заштита на безбедноста на животот и имотот на луѓето
 • Вредности
  Иновации, брзина, одговорност
 • Корпоративни цели
  Освојте ја довербата на клиентите со квалитет и услуга и создадете вредност за партнерите и вработените
ЗА НАС
Силна корпоративна сила, веродостојна репутација и сигурна репутација
Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. е основана во 1991 година со регистриран капитал од 10 милиони јуани.
Нејзиното седиште се наоѓа во Жонгшан, провинцијата Гуангдонг, со вкупна површина од околу 50000 квадратни метри. Компанијата се фокусира на Р& Д, производство, продажба и сервис на висококвалитетни светилки за итни пожари, напојување за итни случаи, централизиран контролен систем за итна евакуација од пожар и други производи, при изградба на интелигентна платформа за пожарен облак.

Како високотехнолошко претпријатие и познато претпријатие за трговска марка во индустријата за итно осветлување за пожар, компанијата е посветена на истражување и развој на најсовремена технологија во индустријата за осветлување на пожари и услуги за поддршка во синџирот на индустријата. Компанијата има силен тим за техничко истражување и развој. Производите строго се во согласност со стандардите gb17945-2010, GB3836 и gb12476 и добиваат задолжителна сертификација 3C, сертификација за експлозија отпорна и меѓународна CE сертификат за национални противпожарни производи. Во меѓувреме, компанијата ги имплементира техничките стандарди gb51309-2018 издадени од Министерството за домување и урбан рурален развој и станува учесник во составувањето на националниот атлас за дизајн на архитектонски стандард.

Земете го квалитетот и иновативноста како вечна цел на компанијата, строго следете го системот за управување со квалитет IS09001 за да обезбедите силна гаранција за производи со висок квалитет.
Компанијата ја презема мисијата на претпријатието за „зачувување на безбедноста на животот и имотот на луѓето“ и вредностите на претпријатието за „иновација, брзина и одговорност“.
 • 1991+
  Основање компанија
 • 200+
  Персонал на компанијата
 • 50000+
  Областа на фабриката
 • OEM
  OEM сопствени решенија
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
СЛУЧАЈ

Обезбедуваме решенија за осветлување на претпријатијата за заштита од пожари за повеќе од 1000 различни проекти во Кина, вклучително и некои многу познати проекти од векот, како што се мостот ХОНГ КОНГ-Жухаи-Макао, стадионот национален стадион-Птичјо гнездо и стадионот Воден кубик во Пекинг.

 • ZFE брендирани проекти за осветлување за итни случаи на големо-Гуангдонг Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.
  Гуангдонг Женхуи обезбеди решенија за осветлување на пожарот за повеќе од 1000 различни проекти на кинескиот пазар од основањето на ZFE во 1991 година.Имаме сопствен центар за тестирање и силни тимови за резервна копија во фабриката за да се осигураме дека производите ги задоволуваат барањата на клиентите. Исто така, можеме да соработуваме со вас доколку имате некои проекти во вашата земја или во други земји. Добредојдовте да контактирате со нас, ви благодариме.
СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
Chat
Now

Испратете го вашето барање