Гуангдонг Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.
ЗА НАС
 • Основана во 1991 година
  Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. е основана во 1991 година со регистриран капитал од 10 милиони јуани. Нејзиното седиште се наоѓа во Жонгшан, провинцијата Гуангдонг, со вкупна површина од околу 50000 квадратни метри.
  Компанијата се фокусира на Р& D, производство, продажба и сервис на висококвалитетни светилки за итни пожари, напојување за итни случаи, централизиран контролен систем за итна евакуација од пожар и други производи, при изградба на интелигентна платформа за пожарен облак.

  Компанијата има силен тим за техничко истражување и развој. Производите строго се во согласност со стандардите gb17945-2010, GB3836 и gb12476 и добиваат задолжителна сертификација 3C, сертификација ex-proof-proof и меѓународна CE сертификат за националните противпожарни производи. Во меѓувреме, компанијата ги имплементира техничките стандарди gb51309-2018 издадени од Министерството за домување и урбан рурален развој и станува учесник во составувањето на националниот атлас за дизајн на архитектонски стандард.
  • 1991+
   Основање компанија
  • 200+
   Персонал на компанијата
  • 50000+ Областа на фабриката
  • OEM
   OEM сопствени решенија
  Нашата мисија: заштита на безбедноста на животот и имотот на луѓето“ и вредностите на претпријатието за „иновација, брзина и одговорност“.
  • Производствена работилница Производствена работилница
   Производни линии ZFEИмаме 9 производни линии за склопување за да ги задоволиме вашите барања за количина.Имаме и една производствена работилница за печат и заварување за да обезбедиме голема поддршка за потребите на металните делови.Имаме една производствена работилница за електроника.
  • За нас За нас
   За НАСGuangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. е основана во 1991 година со регистриран капитал од 10 милиони јени, а седиштето се наоѓа во градот Zhongshan, со вкупна површина од околу 50.000 квадратни метри.Ние се фокусираме на истражување и развој на производи, продажба и сервис на висококвалитетни пожарникарски тела за итни случаи, снабдувачи со електрична енергија за итни случаи, централизиран систем за контрола на итна евакуација од пожар и паметна платформа за пожарен облак.Како високо-технолошки и добро познато претпријатие, ние сме посветени на истражување и развој на најсовремени технологии и услуги за поддршка на синџирот индустрија за осветлување на пожари. Имаме силен тим за техничко истражување и развој. Производите строго ги имплементираат стандардите GB17945-2010, GB3836 и GB12746 и го имаат добиено националниот пет заштитен производ CCC сертификација. EX-explosion сертификат и CE сертификат.Земајќи го квалитетот и иновативноста како вечни цели на компанијата, строго следете го системот за управување со квалитет ISO9001 за да обезбеди силна гаранција за производи со висок квалитет.Заштитата на животот и имотот на луѓето е наша одговорност. Иновации, брзина, одговорност како наши корпоративни вредности.
  • Производи за осветлување за итни случаи и системи за итна евакуација Каталог на производи-Гуангдонг ZhenHui Fire Technology CO., LTD. Производи за осветлување за итни случаи и системи за итна евакуација Каталог на производи-Гуангдонг ZhenHui Fire Technology CO., LTD.
   Гуангдонг Zhenhui Fire Technology е производител лоциран во градот Zhongshan, Гуангдонг, Кина.Добиваме добра репутација од нашите клиенти во Кина, Југоисточна Азија, земјите од Блискиот Исток, Јужна Америка и Африка. Веќе имаме завршено повеќе од 1000 проекти во Кина. Планираме да соработуваме со клиенти за да ги развиеме проектите низ целиот свет.Имаме повеќе од 100 вработени за да ја задоволиме количината на вашата нарачка и времето на испорака.Имаме тим за контрола на квалитет и тест центар за да ги задоволиме вашите барања за квалитет.Имаме Р&Тимот Д, може да ги задоволи вашите барања за нови производи.Имаме странски тим за продажба, може да ја обезбедиме услугата за вашата нарачка што сте ја дале и други барања.Нашите производи вклучуваат светла за излез за итни случаи, светла за итни случаи, тавански светла со радарски сензор или човечка индукција, пакети за напојување за итни случаи и системи за евакуација за итни случаи против пожар.Секое прашање, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.Ова е Чарли Џанг од ZFE.Е-пошта:ZFE@ZFE.CNWECHAT/МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН: 13600 333 981
  • Нашата компанија За нас зошто ние Професионални производители Нашата компанија За нас зошто ние Професионални производители
   Zhenhui Professional Нашата компанија За нас зошто ние производителите, Веќе имаме завршено повеќе од 1000 проекти на кинескиот пазар, како што се мостот Хонгконг-Жухаи-Макао, стадионот Water Cubic и стадионот Bird Nest во Пекинг.
  КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
  Нашите производи имаат добиено многу сертификати во однос на квалитетот и иновативноста
  Земете го квалитетот и иновативноста како вечна цел на компанијата, строго следете го системот за управување со квалитет IS09001 за да обезбедите силна гаранција за производи со висок квалитет.
  5 / 6 / F, зграда B, бр. 3, KANGLONG 2nd Road East, индустриска зона Xinmao, градот Henglan, градот Zhongshan, провинцијата Гуангдонг
  • Е-пошта:
  • Телефон:
   +86 18925306883
  • Име:
   Ryan LIU
  • Телефонски:
   +86 (0)760 87681183
  • Факс:
   +86-(0)760-22532288
  • Е-пошта:
  • Телефон:
   +86-18925306858
  • Име:
   Lisa
  • Е-пошта:
  • Телефон:
   +86 18925306883
  • Име:
   Ryan
  СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС
  Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!
  Chat
  Now

  Испратете го вашето барање