ZFE веќе има завршено повеќе од 1000 проекти на кинескиот пазар откако компанијата Zhenhui е основана во 1991 година, како што се мостот Хонг Конг-Жухаи-Макао, Националниот пливачки центар во Пекинг вода коцка, стадионот Bird Nest и многу проекти на метрото и станбените згради.

  • ZFE брендирани проекти за осветлување за итни случаи на големо-Гуангдонг Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. ZFE брендирани проекти за осветлување за итни случаи на големо-Гуангдонг Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.
    Гуангдонг Женхуи обезбеди решенија за осветлување на пожарот за повеќе од 1000 различни проекти на кинескиот пазар од основањето на ZFE во 1991 година.Имаме сопствен центар за тестирање и силни тимови за резервна копија во фабриката за да се осигураме дека производите ги задоволуваат барањата на клиентите. Исто така, можеме да соработуваме со вас доколку имате некои проекти во вашата земја или во други земји. Добредојдовте да контактирате со нас, ви благодариме.
Chat
Now

Испратете го вашето барање