ZFE Светло за итен излез ZF-270E Професионални производители

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Начин на работа  Неодржувано

Светилка 2*3W LED

Оценето времетраење 3 часа

Главно снабдување  AC220-240V 50-60HZ

Батерија Ni-Cd

Време на полнење  Околу 24 часа

Монтирање  Монтирана на ѕид

Гаранција 2 години

IP рејтинг IP30

Големина 330*110*140мм

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Zhenhui Професионално светло за излез за итни случаи ZF-270E производители, имаме сопствен тест центар во фабриката за да се увериме дека производите ги задоволуваат барањата на клиентите.


Испратете го вашето барање
Процесот на производство на Zhenhui главно ги вклучува следните фази: колекција на типови на стапала, CAD графички дизајн, сечење шаблони, обработка, отсекување и доработка.

Најчесто поставувани прашања

1.Дали може да се прифатливи OEM или ODM?
Да, добредојде. Или можете да го користите нашето лого ZFE на вашиот пазар ако се согласувате.
2.Дали сте производител или трговска компанија?
Ние сме производител, повеќе од 100 вработени.
3. Што е со гаранцијата на производот?
Нормално 2 години.

Предности

1. Веќе имаме завршено повеќе од 1000 проекти на кинескиот пазар, како што се мостот Хонгконг-Жухаи-Макао, стадионот Water Cubic и стадионот Bird Nest во Пекинг.
2. Имаме работилница и канцеларија на околу 50000 квадратни метри и ги исполнуваме вашите барања за големи количини.
3. Околу 100 работници имаат доволно способност да ги задоволат вашите нарачки за купување.
4. Имаме речиси 30 години искуство Областа на светла за итни случаи од 1991 година.

За Женхуи

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. е основана во 1991 година со регистриран капитал од 10 милиони јени, а седиштето се наоѓа во градот Zhongshan, со вкупна површина од околу 50.000 квадратни метри. Ние се фокусираме на истражување и развој на производи, продажба и сервис на висококвалитетни пожарникарски тела за итни случаи, снабдувачи со електрична енергија за итни случаи, централизиран систем за контрола на итна евакуација од пожар и паметна платформа за пожарен облак. Како високо-технолошки и добро познато претпријатие, ние сме посветени на истражување и развој на најсовремени технологии и услуги за поддршка на синџирот индустрија за осветлување на пожари. Имаме силен тим за техничко истражување и развој. Производите строго ги имплементираат стандардите GB17945-2010, GB3836 и GB12746 и го имаат добиено националниот пет заштитен производ CCC сертификација. EX-explosion сертификат и CE сертификат.    Земајќи го квалитетот и иновативноста како вечни цели на компанијата, строго следете го системот за управување со квалитет ISO9001 за да обезбеди силна гаранција за производи со висок квалитет. Заштитата на животот и имотот на луѓето е наша одговорност. Иновации, брзина, одговорност како наши корпоративни вредности.


Телефон:
+86-18925306883
Е-пошта:
Телефонски:
+86-0760-87681183
Факс:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.
Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски
Chat
Now

Испратете го вашето барање