PRODUKTET TONA

Llambat më të mira të ndriçimit të urgjencës

22222
Ndërtimi i një platforme inteligjente re zjarri.
PSE NE
Kompania fokusohet në R& D, prodhimi, shitja dhe shërbimi i llambave të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizimi me energji emergjente, sistemi i centralizuar i evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe produkte të tjera, ndërsa ndërtohet një platformë inteligjente e reve të zjarrit.

Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe ndërmarrje e famshme e markës tregtare në industrinë e ndriçimit të emergjencës nga zjarri, kompania ka qenë e përkushtuar në kërkimin dhe zhvillimin e teknologjisë më të fundit në industrinë e ndriçimit të zjarrit dhe shërbimet mbështetëse në zinxhirin e industrisë.
LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
Avantazhi ynë
 • Vizioni
  Krijo një markë të nivelit të lartë të ndriçimit inteligjent emergjent
 • Bëni jetën
  Merrni përgjegjësinë për mbrojtjen e sigurisë së jetës dhe pronës së njerëzve
 • vlerat
  Inovacion, shpejtësi, përgjegjësi
 • Qëllimet e korporatës
  Fitoni besimin e klientit me cilësi dhe shërbim dhe krijoni vlerë për partnerët dhe punonjësit
PËR NE
Forca e fortë e korporatës, reputacion i besueshëm dhe reputacion i besueshëm
Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë juanë.
Selia e saj është e vendosur në Zhongshan, Provinca Guangdong, me një sipërfaqe totale prej rreth 50000 metra katrorë. Kompania fokusohet në R& D, prodhimi, shitja dhe shërbimi i llambave të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizimi me energji emergjente, sistemi i centralizuar i evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe produkte të tjera, ndërsa ndërtohet një platformë inteligjente e reve të zjarrit.

Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe ndërmarrje e famshme e markës tregtare në industrinë e ndriçimit të emergjencës nga zjarri, kompania ka qenë e përkushtuar në kërkimin dhe zhvillimin e teknologjisë më të fundit në industrinë e ndriçimit të zjarrit dhe shërbimet mbështetëse në zinxhirin e industrisë. Kompania ka një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet përputhen rreptësisht me standardet gb17945-2010, GB3836 dhe gb12476 dhe marrin certifikimin e detyrueshëm 3C, certifikimin ex-rezistent ndaj shpërthimit dhe certifikimin ndërkombëtar CE për produktet kombëtare të zjarrit. Ndërkohë, kompania zbaton standardet teknike gb51309-2018 të nxjerra nga Ministria e Banesave dhe Zhvillimit Urbanistik Rural, dhe bëhet pjesëmarrëse në hartimin e atlasit kombëtar të projektimit të standardeve arkitekturore.

Merrni cilësinë dhe inovacionin si synimin e përjetshëm të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë IS09001 për të ofruar garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë.
Kompania merr misionin e ndërmarrjes për "ruajtjen e sigurisë së jetës dhe pronës së njerëzve" dhe vlerat e ndërmarrjes të "novacionit, shpejtësisë dhe përgjegjësisë".
 • 1991+
  Themelimi i kompanisë
 • 200+
  Personeli i kompanisë
 • 50000+
  Zona e fabrikës
 • OEM
  Zgjidhje me porosi OEM
LEXO MË SHUMË
RAST

Ne ofrojmë zgjidhje ndriçimi për mbrojtjen nga zjarri të ndërmarrjeve për më shumë se 1000 projekte të ndryshme në Kinë, duke përfshirë disa projekte shumë të famshme të shekullit, të tilla si Ura HONG KONG-Zhuhai-Macao, stadiumi kombëtar-Stadiumi i folesë së shpendëve dhe stadiumi Ujë Kubik në Pekin.

 • Projektet e ndriçimit të urgjencës të markës ZFE me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.
  Guangdong Zhenhui ka ofruar zgjidhje për ndriçimin e zjarrit të ndërmarrjeve për më shumë se 1000 projekte të ndryshme në tregun kinez që nga themelimi i ZFE në 1991.Ne kemi qendrën tonë të testimit dhe ekipe të forta për rezervë në fabrikë për t'u siguruar që produktet plotësojnë kërkesat e klientëve. Gjithashtu ne mund të bashkëpunojmë me ju nëse keni disa projekte në vendin tuaj ose në vende të tjera. Mirë se vini të kontaktoni me ne, faleminderit.
LIKONI ME NE
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të dizajneve!
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj