Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.
PËR NE
 • E themeluar në vitin 1991
  Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë juanë. Selia e saj është e vendosur në Zhongshan, Provinca Guangdong, me një sipërfaqe totale prej rreth 50000 metra katrorë.
  Kompania fokusohet në R& D, prodhimi, shitja dhe shërbimi i llambave të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizimi me energji emergjente, sistem i centralizuar i evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe produkte të tjera, ndërsa ndërtohet një platformë inteligjente re zjarri.

  Kompania ka një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet përputhen rreptësisht me standardet gb17945-2010, GB3836 dhe gb12476 dhe marrin certifikimin e detyrueshëm 3C, certifikimin ex-rezistent ndaj shpërthimit dhe certifikimin ndërkombëtar CE për produktet kombëtare të zjarrit. Ndërkohë, kompania zbaton standardet teknike gb51309-2018 të nxjerra nga Ministria e Banesave dhe Zhvillimit Urbanistik Rural, dhe bëhet pjesëmarrëse në hartimin e atlasit kombëtar të projektimit të standardeve arkitekturore.
  • 1991+
   Themelimi i kompanisë
  • 200+
   Personeli i kompanisë
  • 50000+ Zona e fabrikës
  • OEM
   Zgjidhje me porosi OEM
  Misioni ynë: ruajtja e sigurisë së jetës dhe pronës së njerëzve” dhe vlerat e ndërmarrjes të “novacionit, shpejtësisë dhe përgjegjësisë”.
  • Punëtoria e prodhimit Punëtoria e prodhimit
   Linjat e prodhimit ZFENe kemi 9 linja prodhimi të montimit për të kënaqur kërkesat tuaja në sasi.Ne kemi gjithashtu një punishte prodhimi për stampimin dhe saldimin për të ofruar mbështetje të madhe për kërkesat e pjesëve metalike.Ne kemi një punishte prodhimi për elektronikë.
  • Rreth nesh Rreth nesh
   Rreth NEGuangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë.Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit.Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC .Certifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë.Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.
  • Produktet e ndriçimit të urgjencës dhe Katalogu i Produkteve të Sistemeve të Evakuimit të Emergjencave-Guangdong ZhenHui Fire Technology CO., LTD. Produktet e ndriçimit të urgjencës dhe Katalogu i Produkteve të Sistemeve të Evakuimit të Emergjencave-Guangdong ZhenHui Fire Technology CO., LTD.
   Guangdong Zhenhui Fire Technology është një prodhues i vendosur në qytetin Zhongshan, Guangdong, Kinë.Ne fitojmë reputacion të mirë nga klientët tanë në territorin e Kinës, Azinë Juglindore, vendet e Lindjes së Mesme, Amerikën e Jugut dhe Afrikën. Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në Kinë. Ne po planifikojmë të bashkëpunojmë me klientët për të zhvilluar projekte në të gjithë botën.Ne kemi më shumë se 100 punonjës për të kënaqur sasinë e porosisë tuaj dhe kohën tuaj të dërgimit.Ne kemi ekipin e kontrollit të cilësisë dhe Qendrën e Testimit për të kënaqur kërkesat tuaja për Cilësinë.Ne kemi R&Ekipi D, mund të plotësojë kërkesat tuaja për produkte të reja.Ne kemi ekip të shitjeve të huaja, mund të ofrojmë shërbimin në lidhje me Urdhrin tuaj të Blerjes që keni bërë dhe kërkesa të tjera.Produktet tona përfshijnë dritat e daljes së urgjencës, dritat e urgjencës, dritat e tavanit me sensor radar ose induksion njerëzor, paketat e energjisë emergjente dhe sistemet e evakuimit të urgjencës nga zjarri.Çdo pyetje, ju lutemi na kontaktoni, faleminderit.Ky është Charlie Zhang nga ZFE.Email:ZFE@ZFE.CNWECHAT/TELENO CELI: 13600 333 981
  • Kompania jonë Rreth nesh pse ne Prodhuesit profesionistë Kompania jonë Rreth nesh pse ne Prodhuesit profesionistë
   Zhenhui Professional Kompania jonë Rreth nesh pse ne prodhuesit, Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në tregun e Kinës, të tilla si Ura Hongkong-Zhuhai-Macao, stadiumi Ujor Kubik dhe stadiumi Foleja e Zogjve në Pekin.
  NA KONTAKTONI
  Produktet tona kanë fituar shumë çertifikime për sa i përket cilësisë dhe inovacionit
  Merrni cilësinë dhe inovacionin si synimin e përjetshëm të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë IS09001 për të ofruar garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë.
  5 / 6 / F, ndërtesa B, nr. 3, KANGLONG 2nd Road Lindje, Zona Industriale Xinmao, Qyteti Henglan, Qyteti Zhongshan, Provinca Guangdong
  • Email:
  • telefon:
   +86 18925306883
  • Emrin:
   Ryan LIU
  • telefon:
   +86 (0)760 87681183
  • faks:
   +86-(0)760-22532288
  LIKONI ME NE
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
  Chat
  Now

  Dërgoni kërkesën tuaj