ZFE ka përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në tregun e Kinës që kur kompania Zhenhui u themelua në 1991, si Ura Hong Kong-Zhuhai-Macao, Qendra Kombëtare e Notit e Kubit të Ujit në Pekin, stadiumi Bird Nest dhe shumë projekte metroje dhe ndërtesa banimi.

  • Projektet e ndriçimit të urgjencës të markës ZFE me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. Projektet e ndriçimit të urgjencës të markës ZFE me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.
    Guangdong Zhenhui ka ofruar zgjidhje për ndriçimin e zjarrit të ndërmarrjeve për më shumë se 1000 projekte të ndryshme në tregun kinez që nga themelimi i ZFE në 1991.Ne kemi qendrën tonë të testimit dhe ekipe të forta për rezervë në fabrikë për t'u siguruar që produktet plotësojnë kërkesat e klientëve. Gjithashtu ne mund të bashkëpunojmë me ju nëse keni disa projekte në vendin tuaj ose në vende të tjera. Mirë se vini të kontaktoni me ne, faleminderit.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj