• Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. në ekspozitën e prodhimit dhe shërbimeve të ndriçimit Guzhen Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. në ekspozitën e prodhimit dhe shërbimeve të ndriçimit Guzhen
  Zhenhui High Quality Guangdong Shitje me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd., Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet plotësojnë kërkesat e klientëve.
  marsh 19, 2021
 • Mirë se vini në porosinë me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. Mirë se vini në porosinë me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.
  Mirë se vini në porosinë me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd., Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet plotësojnë kërkesat e klientëve.
  prill 21, 2021
 • Punëtori e zënë elektronike Punëtori e zënë elektronike
  Prodhuesit e punëtorive elektronike të zënë profesionale të Zhenhui, ne kemi pothuajse 30 vjet përvojë në zonën e dritave të urgjencës që nga viti 1991.
  prill 22, 2021
 • Shoqatat e industrisë vijnë për të vizituar Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. Shoqatat e industrisë vijnë për të vizituar Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.
  Shoqatat e industrisë me cilësi të lartë Zhenhui vijnë për të vizituar Co., Ltd., Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ne kemi punëtori dhe zyrë rreth 50000 metra katrorë dhe plotësojmë kërkesat tuaja për sasi të lartë.
  marsh 11, 2021
 • RRETH NESH NDERTESA ZFE RRETH NESH NDERTESA ZFE
  Guangdong Zhenhui Fire Technology është një prodhues i vendosur në qytetin Zhongshan, Guangdong, Kinë.Ne fitojmë reputacion të mirë nga klientët tanë në territorin e Kinës, Azinë Juglindore, vendet e Lindjes së Mesme, Amerikën e Jugut dhe Afrikën. Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në Kinë. Ne po planifikojmë të bashkëpunojmë me klientët për të zhvilluar projekte në të gjithë botën.Ne kemi më shumë se 100 punonjës për të kënaqur sasinë e porosisë tuaj dhe kohën tuaj të dërgimit.Ne kemi ekipin e kontrollit të cilësisë dhe Qendrën e Testimit për të kënaqur kërkesat tuaja për Cilësinë.Ne kemi R&Ekipi D, mund të plotësojë kërkesat tuaja për produkte të reja.Ne kemi ekip të shitjeve të huaja, mund të ofrojmë shërbimin në lidhje me Urdhrin tuaj të Blerjes që keni bërë dhe kërkesa të tjera.Produktet tona përfshijnë dritat e daljes së urgjencës, dritat e urgjencës, dritat e tavanit me sensor radar ose induksion njerëzor, paketat e energjisë emergjente dhe sistemet e evakuimit të urgjencës nga zjarri.Çdo pyetje, ju lutemi na kontaktoni, faleminderit.Ky është Charlie Zhang nga ZFE.Email:ZFE@ZFE.CNWECHAT/TELENO CELI: 13600 333 981
  janar 05, 2021
 • Festivali i Shkëmbimit të Kulturës së Ndriçimit në Guzhen Town, Zhongshan City - Prodhuesi ZFE Emergency Factory Festivali i Shkëmbimit të Kulturës së Ndriçimit në Guzhen Town, Zhongshan City - Prodhuesi ZFE Emergency Factory
  Guangdong Zhenhui Fire Technology është një prodhues i vendosur në qytetin Zhongshan, Guangdong, Kinë.Ne fitojmë reputacion të mirë nga klientët tanë në territorin e Kinës, Azinë Juglindore, vendet e Lindjes së Mesme, Amerikën e Jugut dhe Afrikën. Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në Kinë. Ne po planifikojmë të bashkëpunojmë me klientët për të zhvilluar projekte në të gjithë botën.Ne kemi më shumë se 100 punonjës për të kënaqur sasinë e porosisë tuaj dhe kohën tuaj të dërgimit.Ne kemi ekipin e kontrollit të cilësisë dhe Qendrën e Testimit për të kënaqur kërkesat tuaja për Cilësinë.Ne kemi R&Ekipi D, mund të plotësojë kërkesat tuaja për produkte të reja.Ne kemi ekip të shitjeve të huaja, mund të ofrojmë shërbimin në lidhje me Urdhrin tuaj të Blerjes që keni bërë dhe kërkesa të tjera.Produktet tona përfshijnë dritat e daljes së urgjencës, dritat e urgjencës, dritat e tavanit me sensor radar ose induksion njerëzor, paketat e energjisë emergjente dhe sistemet e evakuimit të urgjencës nga zjarri.Çdo pyetje, ju lutemi na kontaktoni, faleminderit.Ky është Charlie Zhang nga ZFE.Email:ZFE@ZFE.CNWECHAT/TELENO CELI: 13600 333 981
  dhjetor 21, 2020
 • Zjarri Zhenhui në Panairin Ndërkombëtar të Ndriçimit të Qytetit të Lashtë Zhongshan më 22-26 tetor 2020 Zjarri Zhenhui në Panairin Ndërkombëtar të Ndriçimit të Qytetit të Lashtë Zhongshan më 22-26 tetor 2020
  Panairi i 25-të Ndërkombëtar i Ndriçimit në Kinë Guzhen është bashkë sponsorizuar nga Shoqata e Pajisjeve Ndriçuese të Kinës, Kryeqyteti i Ndriçimit të Kinës (qyteti antik Zhongshan) dhe i ndërmarrë nga Zhongshan Guzhen i qytetit të llambave Expo Co., Ltd., dhe është mbështetur fuqishëm nga qeveria e Popullit Komunal Zhongshan. Ekspozita bazohet në grupin industrial të prodhimit dhe tregtisë së ndriçimit me mbi 100 miliardë juanë në qytetin Guzhen, "kryeqyteti i industrisë së ndriçimit të Kinës". Me temën "Qyteti i lehtë i Kinës, duke ndriçuar botën" si temë, thelloni vazhdimisht modalitetin e lidhjes së dyqaneve të ekspozitës "1 + 7". Shkalla e ekspozitës është më shumë se 1.5 milion metra katrorë, dhe së bashku shfaqen më shumë se 2500 ndërmarrje të cilësisë së lartë. Me ndriçimin inteligjent si fokus, promovoni zhvillimin e industrisë 4.0 dhe krijoni një ekspozitë profesionale të ndriçimit profesional, të orientuar nga tregu, ndërkombëtar dhe markëMë 22-26 tetor 2020, komiteti organizativ intervistoi stafin e shitjeve të Zhenhui.Kompania fokusohet në R& D, prodhimi, shitja dhe shërbimi i llambave të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizimi me energji emergjente, sistem i centralizuar i evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe produkte të tjera, ndërsa ndërtohet një platformë inteligjente re zjarri.Kompania ka një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet përputhen rreptësisht me standardet gb17945-2010, GB3836 dhe gb12476 dhe marrin certifikimin e detyrueshëm 3C, certifikimin ex-rezistent ndaj shpërthimit dhe certifikimin ndërkombëtar CE për produktet kombëtare të zjarrit. Ndërkohë, kompania zbaton standardet teknike gb51309-2018 të nxjerra nga Ministria e Banesave dhe Zhvillimit Urbanistik Rural, dhe bëhet pjesëmarrëse në hartimin e atlasit kombëtar të projektimit të standardeve arkitekturore.Mirë se vini të na kontaktoni, thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!Email:zfe@zfe.cn
  tetor 27, 2020
 • Dyqani kryesor Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u hap më 23 tetor 2020 Dyqani kryesor Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u hap më 23 tetor 2020
  Me emocione, ne nisëm ditën e lumtur të shumëpritur. Dyqani i flamurit të teknologjisë së zjarrit Guangdong Zhenhui u hap me madhështi më 23 tetor 2020!Pres me padurim udhëzimet e shoqëruesve të interesuar personalisht në: kartën 07, kati B1, Ndërtesa Tregtare Gangdong, Avenue Zhongxing, Qyteti Zhongshan Mirë se vini!
  tetor 24, 2020
 • Kompania ZFE - Dyqani Guzhen më 9 tetor, funksionim provë, mirëpresim të vizitoni negociatat e biznesit Kompania ZFE - Dyqani Guzhen më 9 tetor, funksionim provë, mirëpresim të vizitoni negociatat e biznesit
  Kompania e teknologjisë së zjarrit Guangdong Zhenhui hap një dyqan të ri solid më 9 tetor 2020 në Guzhen Town, qyteti Zhongshan, Guangdong, Kinë.Mirë se vini të keni një vizitë në dyqanin tonë. Dyqani ynë tregon pothuajse të gjitha seritë e produkteve, duke përfshirë dritat e daljes së urgjencës, dritat e urgjencës me kokë dyshe, ose dritat e tavanit me funksionet e urgjencës, si dhe sistemet e evakuimit të urgjencës.Çdo artikull i interesuar, ju lutemi na lini një mesazh.
  tetor 10, 2020
 • Nxitoni për të ndihmuar projektin e ndërtimit të Spitalit Wuhan Leishenshan dhe Pekinit Xiaotangshan gjatë shpërthimit të COVID-19 Nxitoni për të ndihmuar projektin e ndërtimit të Spitalit Wuhan Leishenshan dhe Pekinit Xiaotangshan gjatë shpërthimit të COVID-19
  Të dielën, më 16 shkurt, përhapja e epidemisë së re të pneumonisë së kurorës ishte pak nën kontroll me reshje shiu.Në të njëjtën ditë, Workshopi i Shkencës dhe Teknologjisë së Zjarrit në Guangdong Zhenhui ishte në një skenë të ngarkuar. Ata e përballuan shiun për të nxituar për të dërguar grupin e tretë të mallrave në Spitalin Xiaotangshan të Pekinit, një total prej 2000 komplete, nga Zhongshan Henglan në Pekin 2000 kilometra larg. .Këtë herë, Guangdong Zhenhui ndihmoi Spitalin Xiaotangshan të Pekinit me një total prej 6000 komplete ndriçimi emergjence zjarri, të cilat nevojiten urgjentisht për ndërtimin e repartit të ri të përkohshëm të Spitalit Xiaotangshan të Pekinit.Raportohet se Spitali Xiaotangshan i Pekinit, i cili u ndërtua në vitin 2003 si spital i posaçëm për pacientët me SARS, aktualisht është duke u rindërtuar. Në prill 2003, Qendra Mjekësore e Pekinit Xiaotangshan, e cila u ndërtua brenda 7 ditëve, ka një sipërfaqe ndërtimi prej 25,000 metrash katrorë dhe mund të strehojë 1,000 shtretër spitalor. Qendra mjekësore trajtoi një të shtatën e rasteve të SARS në vend brenda dy muajve. I durueshëm, dhe ka krijuar shumë mrekulli.Ajo që është edhe më e rrallë për industrinë është se që në 3 shkurt, Guangdong Zhenhui nxitoi për të ndihmuar në ndërtimin e Spitalit Wuhan Leishenshan. Në atë kohë, dita e tretë e Vitit të Ri Hënor, ishte kulmi i epidemisë. Guangdong Zhenhui u bëri thirrje urgjentisht punonjësve të pushimeve të punojnë jashtë orarit për të siguruar furnizimin. Më në fund, më 4 shkurt, dhurimi i kërkuar i llambës së tavanit të emergjencës nga zjarri u përfundua shpejt dhe pa probleme. Shpejtësia e shpejtë e dorëzimit të Zhenhui Technology, përgjigja në kohë dhe shërbimi gjithëpërfshirës kanë fituar vlerësime unanime nga njësitë lokale të ndërtimit.Pas përfundimit të suksesshëm është një punë e vështirë e panjohur. Duke folur për këtë më pas, personi përgjegjës i Zhenhui Technology tha vetëm në një mënyrë të ulët: "Si një kompani e ndriçimit të urgjencës nga zjarri, misioni ynë është që 'të marrim sigurinë e jetës dhe pronës së njerëzve si përgjegjësinë tonë', dhe kjo duhet të të jetë rasti në epideminë aktuale!"
  gusht 10, 2020
 • Guangdong Zhenhui Technology do t'i dhurojë dritat e urgjencës në tavan në Spitalin Wuhan Leishenshan në një makinë speciale më 3 shkurt, dhe do të dorëzohen dhe instalohen më 4 shkurt! Guangdong Zhenhui Technology do t'i dhurojë dritat e urgjencës në tavan në Spitalin Wuhan Leishenshan në një makinë speciale më 3 shkurt, dhe do të dorëzohen dhe instalohen më 4 shkurt!
  Guangdong Zhenhui Technology do t'i dhurojë dritat e urgjencës në tavan në Spitalin Wuhan Leishenshan në një makinë speciale më 3 shkurt, dhe do të dorëzohen dhe instalohen më 4 shkurt!Përballë epidemisë, Zhenhui Technology mori detyrën nga dita e tretë e Vitit të Ri Hënor, mblodhi punonjësit e festave dhe punoi jashtë orarit për të përfunduar 1000 grupe dritash emergjence. Ne mbështesim misionin e njerëzve të Zhenhui "për të mbrojtur jetën dhe pronën e njerëzve si përgjegjësinë tonë" dhe patjetër do ta kapërcejmë këtë epidemi Po, ejani në Wuhan! Shkoni në Kinë!
  gusht 10, 2020
 • Takimi Vjetor i ZFE 2020 Takimi Vjetor i ZFE 2020
  Takimi përmbledhës vjetor
  janar 26, 2021
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj