Furnizimi me energji urgjente i markës ZFE ZF-W9-121C i përdorur me dritë të ulët dhe dritë paneli me cilësi të lartë dhe çmim të mirë

Dërgoni kërkesë tani

Model   ZF-W9-121C  


Tensioni i hyrjes   AC220V-240V 50/60HZ   


Fuqia e urgjencës   3 W   


Tensioni i daljes emergjente   DC24V - DC240V   


Rryma e drejtuesit LED   Maksimumi 2,5 A   


Lloji i baterisë LiFePo4   


Koha e karikimit të baterisë   ≥24 orë   


Paketa e baterisë / Kohëzgjatja   3.2V4500mAh/3 orë

                     3.2V1800mAh/1 orë

Dërgoni kërkesë tani

Furnizimi me energji urgjente i markës ZFE ZF-W9-121C i përdorur me dritë të ulët dhe dritë paneli me cilësi të lartë dhe çmim të mirë të prodhuar nga prodhuesi Guangdong zhenhui

Dërgoni kërkesën tuaj
TË DHËNAT TEKNIKE  

Model  ZF-W9-121C  

Tensioni i hyrjes  AC220V-240V 50/60Hz  

Vlerësimi i fuqisë (Ngarkimi)  4 W  

Fuqia e urgjencës  3 W  

Tensioni i daljes emergjente  DC24-DC240V  

Bateria  3.2 V 4500 mAh LiFePo4  

Koha e karikimit të baterisë  24 ore  

Kohëzgjatja e vlerësuar  3 ore  

Vlerësimi IP  IP30  

Madhësia e produktit  210*60*35  

Garancia  2 vjet  

Produkt N.W.  180 g  

Sasia për Master CTN  50 SETE  

Mater CTN N.W/G.W(KGS)  9 / 10 KGS  

Madhësia kryesore CTN (mm)  435*315*195  

Master CTN CBM  0,030   telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
Shofer urgjence Paketa e energjisë emergjente
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj