Furnizimi me energji urgjente i markës ZFE ZF-W9-123 me një çmim të mirë dhe cilësi të lartë të prodhuar nga zhenhui

Dërgoni kërkesë tani

Model   ZF-W9-123  


Tensioni i hyrjes   AC100V-277V 50/60HZ   


Fuqia e urgjencës   6 W   


Tensioni i daljes emergjente   DC15V - DC85V   


Rryma e drejtuesit LED   Maksimumi 2,5 A   


Lloji i baterisë LiFePo4   


Koha e urgjencës 3 orë


Koha e karikimit të baterisë   ≥24 orë   Dërgoni kërkesë tani

Furnizimi me energji urgjente ZFE i markës ZF-W9-123 me një çmim të mirë dhe cilësi të lartë të bërë nga prodhuesi Guangdong zhenhui në Kinë

Dërgoni kërkesën tuaj


TË DHËNAT TEKNIKE  

Model  ZF-W9-123  

Tensioni i hyrjes  AC100V-277V 50/60HZ  

Fuqia e urgjencës  6 W  

Tensioni i daljes emergjente  DC10V - DC80V  

Rryma e drejtuesit LED  Maksimumi 2,5 A  

Bateria - e integruar  Li-jon 7,4 V 2500 mAh  

Koha e karikimit të baterisë  ≥24 orë  

Kohëzgjatja e vlerësuar  ≥ 3 orë për 6W-12W
≥ 2 orë për 13W - 18W
≥ 1 orë për 19-36 W  

Temperatura e punës  0℃ - 50℃  

Vlerësimi IP  IP30  

Madhësia e produktit  215*40*28 mm  

Garancia  2 vjet  

Produkt N.W.  250 g  

Sasia për Master CTN  30 SETE  

Mater CTN N.W/G.W(KGS)  7,5 / 8,5 kg  

Madhësia kryesore CTN (mm)  36*24.5*19  

Master CTN CBM  0,0168   


Karakteristikat:
* Çertifikuar CE RoH
* I përshtatshëm për dritat e poshtme dhe panelet nga 6W-36W
* Bateri e integruar me tabelë mbrojtëse
* Kur drita e urgjencës është duke punuar, të gjithë treguesit janë të fikur.
* Koha e intervalit të testit urgjent të shoferit duhet të jetë më e gjatë se 1 minutë. Shtypja e shpeshtë e butonit "Test" është e ndaluar.
* Shoferi i urgjencës ka funksionin "Vetë-test". Për të zgjatur jetëgjatësinë e shoferit të urgjencës, rekomandohet që bateria të ngarkohet dhe shkarkohet çdo 3 muaj dhe të ekzaminohet dhe riparohet rregullisht me mbështetjen e një profesionisti.  telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
Shofer urgjence
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj