Fabrika e dritave të urgjencës automatike ZFE me cilësi më të mirë ZF-211-H8

Dërgoni kërkesë tani

Drita automatike e urgjencës

Lloji: Jo i fiksuar për përdorim të vazhdueshëm

Mënyra e funksionimit: E mirëmbajtur

Madhësia e baterisë: 4V4A

Llamba: 2*3 W LED

Tensioni në hyrje: AC 220-240 V 50/60 HZ

Ngjyra: E bardhë

Kohëzgjatja e vlerësuar: Mbi 2 orë

Garancia: 2 vjet

Siguresa: AC0.5A  DC3.0A


Dërgoni kërkesë tani

ZF-211-H8.Dritat automatike të urgjencës

Dërgoni kërkesën tuaj


Dizajni i ZFE ndiqni këto hapa bazë: njohja e nevojës ose qëllimit të tij, përzgjedhja e një mekanizmi të mundshëm, analiza e forcave, përzgjedhja e materialit, projektimi i elementeve (madhësive dhe sforcimeve), vizatimi i detajuar, etj.


Prodhuesit e llambave të urgjencës profesionale Zhenhui 2021, ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet plotësojnë kërkesat e klientëve.


FAQ

1.A mund të marrin klientët mostrat?
Po, mostra falas, thjesht duhet të paguani ngarkesën.
2. Po në lidhje me kutitë dhe produktet me ngjyra të personalizuara?
Mirë se vini, vetëm sigurohuni që MOQ e kutive me ngjyra të arrijë në 2000 copë.
3.A jeni prodhues apo kompani tregtare?
Ne jemi prodhues, më shumë se 100 punonjës.

Përparësitë

1. Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në tregun e Kinës, si Ura Hongkong-Zhuhai-Macao, stadiumi Water Cubic dhe stadiumi Bird Nest në Pekin.
2.Ne kemi pothuajse 30 vjet përvojë në Zona e dritave të urgjencës që nga viti 1991.
3. Ne mund të dizajnojmë disa produkte të reja sipas kërkesave tuaja me departamentin tonë të zhvillimit të produkteve
4.Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet të plotësojnë kërkesat e klientëve.


telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj