Dyqani kryesor Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u hap më 23 tetor 2020

Dyqani kryesor Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u hap më 23 tetor 2020

Me emocione, ne nisëm ditën e lumtur të shumëpritur. Dyqani i flamurit të teknologjisë së zjarrit Guangdong Zhenhui u hap me madhështi më 23 tetor 2020!


Pres me padurim udhëzimet e shoqëruesve të interesuar personalisht në: kartën 07, kati B1, Ndërtesa Tregtare Gangdong, Avenue Zhongxing, Qyteti Zhongshan Mirë se vini!

2020/10/24
Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI
telefon: +86-18925306883
Email: zfe@zfe.cn
telefon: +86-0760-87681183
faks: +86-0760-22532288
YouTube: Zhen hui
LinkedIn: Zhen hui
Dërgoni kërkesën tuaj

Dyqani i fortë i Guangdong Zhenhui u hap më 23 tetor 2020. 


Ne jemi një furnizues dhe prodhues profesional në fushën e produkteve të ndriçimit të urgjencës dhe sistemit të evakuimit të urgjencës nga zjarri me pothuajse 30 vjet nga 1993.


Ne kemi R-në tonë&Ekipi D për të kënaqur kërkesat tuaja për produkte të reja, dhe ne kemi ekipin e kontrollit të cilësisë dhe qendrën e testimit për të kënaqur kërkesat tuaja për cilësinë dhe sigurinë, ne kemi më shumë se 100 punonjës për të kënaqur kërkesat tuaja për sasinë dhe shërbimet pas shitjes.


Produktet tona janë nga dritat e shenjave të daljes së urgjencës, dritat e urgjencës, paketat e energjisë emergjente deri te sistemi i evakuimit të urgjencës. Ne do dhe mund të plotësojmë kërkesat tuaja për produktet e urgjencës.


Mirë se vini të keni një vizitë në dyqanin tonë dhe të flisni për biznesin tonë për të krijuar situata të favorshme.

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj