Zjarri Zhenhui në Panairin Ndërkombëtar të Ndriçimit të Qytetit të Lashtë Zhongshan më 22-26 tetor 2020

Zjarri Zhenhui në Panairin Ndërkombëtar të Ndriçimit të Qytetit të Lashtë Zhongshan më 22-26 tetor 2020

Panairi i 25-të Ndërkombëtar i Ndriçimit në Kinë Guzhen është bashkë sponsorizuar nga Shoqata e Pajisjeve Ndriçuese të Kinës, Kryeqyteti i Ndriçimit të Kinës (qyteti antik Zhongshan) dhe i ndërmarrë nga Zhongshan Guzhen i qytetit të llambave Expo Co., Ltd., dhe është mbështetur fuqishëm nga qeveria e Popullit Komunal Zhongshan. Ekspozita bazohet në grupin industrial të prodhimit dhe tregtisë së ndriçimit me mbi 100 miliardë juanë në qytetin Guzhen, "kryeqyteti i industrisë së ndriçimit të Kinës". Me temën "Qyteti i lehtë i Kinës, duke ndriçuar botën" si temë, thelloni vazhdimisht modalitetin e lidhjes së dyqaneve të ekspozitës "1 + 7". Shkalla e ekspozitës është më shumë se 1.5 milion metra katrorë, dhe së bashku shfaqen më shumë se 2500 ndërmarrje të cilësisë së lartë. Me ndriçimin inteligjent si fokus, promovoni zhvillimin e industrisë 4.0 dhe krijoni një ekspozitë profesionale të ndriçimit profesional, të orientuar nga tregu, ndërkombëtar dhe markë


Më 22-26 tetor 2020, komiteti organizativ intervistoi stafin e shitjeve të Zhenhui.

Kompania fokusohet në R& D, prodhimi, shitja dhe shërbimi i llambave të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizimi me energji emergjente, sistem i centralizuar i evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe produkte të tjera, ndërsa ndërtohet një platformë inteligjente re zjarri.


Kompania ka një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet përputhen rreptësisht me standardet gb17945-2010, GB3836 dhe gb12476 dhe marrin certifikimin e detyrueshëm 3C, certifikimin ex-rezistent ndaj shpërthimit dhe certifikimin ndërkombëtar CE për produktet kombëtare të zjarrit. Ndërkohë, kompania zbaton standardet teknike gb51309-2018 të nxjerra nga Ministria e Banesave dhe Zhvillimit Urbanistik Rural, dhe bëhet pjesëmarrëse në hartimin e atlasit kombëtar të projektimit të standardeve arkitekturore.


Mirë se vini të na kontaktoni, thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

Email:zfe@zfe.cn


2020/10/27
Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI
telefon: +86-18925306883
Email: zfe@zfe.cn
telefon: +86-0760-87681183
faks: +86-0760-22532288
YouTube: Zhen hui
LinkedIn: Zhen hui
Dërgoni kërkesën tuaj

Panairi i 25-të Ndërkombëtar i Ndriçimit në Kinë Guzhen është bashkë sponsorizuar nga Shoqata e Pajisjeve Ndriçuese të Kinës, Kryeqyteti i Ndriçimit të Kinës (qyteti i lashtë Zhongshan) dhe i ndërmarrë nga qyteti i llambave Zhongshan Guzhen Expo Co., Ltd., dhe është mbështetur fuqishëm nga njerëzit e komunës Zhongshan's qeveria. Ekspozita bazohet në grupin industrial të prodhimit dhe tregtisë së ndriçimit prej mbi 100 miliardë juanë në qytetin Guzhen,"kryeqyteti i Kinës's industrisë së ndriçimit". Me temën e"Kinë's qytet i ndritshëm, duke ndriçuar botën" si temë, thelloni vazhdimisht"1 + 7" Mënyra e lidhjes së dyqaneve të ekspozitës. Shkalla e ekspozitës është më shumë se 1.5 milion metra katrorë, dhe së bashku shfaqen më shumë se 2500 ndërmarrje të cilësisë së lartë. Me ndriçimin inteligjent si fokus, promovoni zhvillimin e industrisë 4.0 dhe krijoni një ekspozitë profesionale të ndriçimit profesional, të orientuar nga tregu, ndërkombëtar dhe markë


Më 22-26 tetor 2020, komiteti organizativ intervistoi stafin e shitjeve të Zhenhui.

Kompania fokusohet në R& D, prodhimi, shitja dhe shërbimi i llambave të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizimi me energji emergjente, sistem i centralizuar i evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe produkte të tjera, ndërsa ndërtohet një platformë inteligjente re zjarri.


Kompania ka një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet përputhen rreptësisht me standardet gb17945-2010, GB3836 dhe gb12476 dhe marrin certifikimin e detyrueshëm 3C, certifikimin ex-rezistent ndaj shpërthimit dhe certifikimin ndërkombëtar CE për produktet kombëtare të zjarrit. Ndërkohë, kompania zbaton standardet teknike gb51309-2018 të nxjerra nga Ministria e Banesave dhe Zhvillimit Urbanistik Rural, dhe bëhet pjesëmarrëse në hartimin e atlasit kombëtar të projektimit të standardeve arkitekturore.


Mirë se vini të na kontaktoni, thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

Email:zfe@zfe.cnIF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj