ZFE e markës ZY-02F Paketa me energji urgjente 30 W Komplet LED emergjence me çmim të mirë-Teknologjia e zjarrit Guangdong Zhenhui

Dërgoni kërkesë tani

Modeli: ZT-02F Paketa e energjisë emergjente


Tensioni i hyrjes: AC 220V / 50HZ

Fuqia adaptive: më pak se 100 W

Llamba LED e aplikueshme: 30W LED

Bateria: 12.8v 5500mAh litium

Koha e karikimit të baterisë: 60 orë

Kohëzgjatja e vlerësuar: 2 orë

Vlerësimi IP: IP30

Madhësia e produktit: 310*74*40mm

Garancia: 2 vjetPARALAJMËRIM


  • Pajisja përshtatet me llambat e jashtme LED

  • Linja e drejtpërdrejtë dhe linja e drejtpërdrejtë e kësaj pajisjeje duhet të jenë në të njëjtat drejtime

  • Ju lutemi lidhni saktë diagramin e instalimeve elektrike

  • Pajisja nuk përdoret njëkohësisht me çelësa zëri ose induksioni njerëzor

  • Kjo pajisje nuk duhet të instalohet në një mjedis të lagësht.Dërgoni kërkesë tani
PARALAJMËRIM


  • Pajisja përshtatet me llambat e jashtme LED

  • Linja e drejtpërdrejtë dhe linja e drejtpërdrejtë e kësaj pajisjeje duhet të jenë në të njëjtat drejtime

  • Ju lutemi lidhni saktë diagramin e instalimeve elektrike

  • Pajisja nuk përdoret njëkohësisht me çelësa zëri ose induksioni njerëzor

  • Kjo pajisje nuk duhet të instalohet në një mjedis të lagësht.Dërgoni kërkesën tuaj

Modeli: ZT-02F Paketa e energjisë emergjente


Tensioni i hyrjes: AC 220V / 50HZ

Fuqia adaptive: më pak se 100 W

Llamba LED e aplikueshme: 30W LED

Bateria: 12.8v 5500mAh litium

Koha e karikimit të baterisë: 60 orë

Kohëzgjatja e vlerësuar: 2 orë

Vlerësimi IP: IP30

Madhësia e produktit: 310*74*40mm

Garancia: 2 vjettelefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj