ZFE ZT-03D Paketa emergjente e rrymës 3W Komplete urgjence LED me çmim të mirë-Teknologjia e zjarrit Guangdong Zhenhui

Dërgoni kërkesë tani

Tensioni i hyrjes: AC 220 V / 50 HZ

Fuqia adaptive: më pak se 30 W

Llamba LED e aplikueshme: 3 W LED

Bateria: 3.7 v 1800 mAh litium

Koha e karikimit të baterisë: 40 orë

Kohëzgjatja e vlerësuar: 2 orë

Vlerësimi IP: IP30

Madhësia e produktit: 146*32*23 mm

Garancia: 2 vjet


Dërgoni kërkesë tani

Modeli: ZT-03D Paketa e energjisë emergjente
PARALAJMËRIME:

1. Pajisja PËRSHTATET me llambat e jashtme LED; 2. Linja e drejtpërdrejtë dhe linja e drejtpërdrejtë e kësaj pajisjeje duhet të jenë në të njëjtin drejtim; 3. Ju lutemi lidhni saktë diagramin e lidhjeve; 4. Pajisja nuk përdoret njëkohësisht me zë ose çelsat me induksion njerëzor;5.Kjo pajisje nuk duhet të instalohet në një mjedis të lagësht.


Dërgoni kërkesën tuaj


PARALAJMËRIME:

1. Pajisja përshtatet me llambat e jashtme LED;

2. Linja e drejtpërdrejtë dhe linja e drejtpërdrejtë e kësaj pajisjeje duhet të jenë në të njëjtin drejtim;

3. Ju lutemi lidhni saktë diagramin e lidhjeve elektrike;

4. Pajisja nuk përdoret njëkohësisht me çelsat e zërit ose induksionit njerëzor;

5. Kjo pajisje nuk duhet të instalohet në një mjedis të lagësht.

telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj