Linja e prodhimit OEM për produktin e markës OPPLE e prodhuar nga Teknologjia e Zjarrit Guangdong Zhenhui

Linja e prodhimit OEM për produktin e markës OPPLE e prodhuar nga Teknologjia e Zjarrit Guangdong Zhenhui

Ne jemi kompania Guangdong Zhenhui Fire Technology, e fokusuar në produktet e ndriçimit të urgjencës dhe sistemin e evakuimit të urgjencës nga zjarri.


Ne mund të ofrojmë shërbimin OEM dhe ODM,. Kjo është linja jonë e prodhimit OEM për produktin e markës OPPLE. Mirë se vini të bashkëpunoni me ne.


Gjithashtu ne kemi markën tonë, ZFE dhe SAIERTE, gjithashtu mund të kemi bashkëpunim për të zhvilluar tregun tuaj të dëshiruar duke përdorur markën tonë nëse nuk e keni atë.


Gjithsesi, mirëpresim të na kontaktoni dhe ne mund të flasim për detajet.


Ky është Charlie Zhang nga ZFE.

Email:ZFE@ZFE.CN

WECHAT/CELI: 13600333981

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI
telefon: +86-18925306883
Email: zfe@zfe.cn
telefon: +86-0760-87681183
faks: +86-0760-22532288
YouTube: Zhen hui
LinkedIn: Zhen hui
Dërgoni kërkesën tuaj

Ne jemi kompania Guangdong Zhenhui Fire Technology, e fokusuar në produktet e ndriçimit të urgjencës dhe sistemin e evakuimit të urgjencës nga zjarri.


Ne mund të ofrojmë shërbimin OEM dhe ODM,. Kjo është linja jonë e prodhimit OEM për produktin e markës OPPLE. Mirë se vini të bashkëpunoni me ne.


Gjithashtu ne kemi markën tonë, ZFE dhe SAIERTE, gjithashtu mund të kemi bashkëpunim për të zhvilluar tregun tuaj të dëshiruar duke përdorur markën tonë nëse nuk' nuk e kam atë.


Gjithsesi, mirëpresim të na kontaktoni dhe ne mund të flasim për detajet.


Ky është Charlie Zhang nga ZFE.

Email:ZFE@ZFE.CN

WECHAT/CELI: 13600333981IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj