Drita e shenjës së daljes urgjente ZFE me shumicë ZF-800S me cilësi të lartë -Zhenhui

Dërgoni kërkesë tani

Modeli # ZF-800S Shenja e daljes së urgjencës-dritë - Sipërfaqja e murit ose sipërfaqja e tavanit e montuar


Mënyra e funksionimit: E mirëmbajtur

Burimi i dritës: 3 W LED Dritë jeshile

Furnizimi kryesor me energji elektrike: AC 220 V-240 V 50/60 HZ

Kohëzgjatja e vlerësuar: 3 orë

Bateria: 3.6 V 900 mAh Ni-Cd

Koha e karikimit të baterisë: më pak se 24 orë

Vlerësimi IP: IP 30

Materialet: Alumin + Akrilik

Montimi: Sipërfaqja e murit dhe sipërfaqja e tavanit

Madhësia e produktit: 365*230*45mm

Produkt N.W.: 1.2 kg

Sasia për Karton Master: 10 komplete

Madhësia Master CTN: 55*39*27cmDërgoni kërkesë tani

Zhenhui me shumicë ZF-800S me çmim të mirë-Zhenhui, rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të përmbushur porositë tuaja të blerjes.
Zhenhui me shumicë ZF-800S me cilësi të lartë me çmim të mirë-Zhenhui me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd., Ne kemi punëtori dhe zyrë rreth 50000 metra katrorë dhe plotësojmë kërkesat tuaja për sasi të lartë.
Dërgoni kërkesën tuaj
Me kaq shumë përparësi, produkti ka vlerë të lartë komerciale.

FAQ

1.Po garancia e produktit?
Normalisht 2 vjet.
2. Po në lidhje me kutitë dhe produktet me ngjyra të personalizuara?
Mirë se vini, vetëm sigurohuni që MOQ e kutive me ngjyra të arrijë në 2000 copë.
3. Po në lidhje me kushtet e pagesës?
T/T depozitë 30%, gjendja duhet paguar para dorëzimit.

Përparësitë

1.Ne kemi pothuajse 30 vjet përvojë në Zona e dritave të urgjencës që nga viti 1991.
2. Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në tregun e Kinës, të tilla si Ura Hongkong-Zhuhai-Macao, stadiumi Water Cubic dhe stadiumi Bird Nest në Pekin.
3.Rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të përmbushur urdhrat tuaja të blerjes.
4. Ne mund të dizajnojmë disa produkte të reja sipas kërkesave tuaja me departamentin tonë të zhvillimit të produkteve

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC .Certifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.

Kjo dritë e daljes emergjente përmban një tabelë akrilike të rrotulluar 180 gradë, mund të përdoret në sipërfaqen e murit ose në sipërfaqen e tavanit.

Pllaka akrilike është me funksion të gdhendur dhe të arritur më të shndritshëm pa shtuar më shumë drita.

Njëra anë është projektuar me një derë, më e lehtë për t'u lidhur me energji kur montohet.

Janë të pajisura fotografi të ndryshme daljeje dhe kanë arritur më shumë funksione ose zgjedhje me këtë produkt të vetëm.
Ndërprerja e energjisë i lë njerëzit të përballen me shumë probleme, ndërkohë që ky produkt mund të sigurojë një furnizim të qëndrueshëm dhe të besueshëm me energji.

FAQ

1. Jeni prodhues apo kompani tregtare?
Ne jemi prodhues, më shumë se 100 punonjës.
2. Po në lidhje me kushtet e pagesës?
T/T depozitë 30%, gjendja duhet paguar para dorëzimit.
3. Po tregjet tuaja kryesore?
Tregjet tona kryesore përfshijnë Kinën, Azinë Juglindore, vendet e Lindjes së Mesme tani.

Përparësitë

1.Kemi punëtori dhe zyrë rreth 50000 metra katrorë dhe plotësojmë kërkesat tuaja për sasi të lartë.
2.Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet të plotësojnë kërkesat e klientëve.
3. Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në tregun e Kinës, si Ura Hongkong-Zhuhai-Macao, stadiumi Ujor Kubik dhe stadiumi Bird Nest në Pekin.
4. Rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të përmbushur urdhërat tuaja të blerjes.

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC .Certifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.
telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj