Dritë urgjence me dy koka SL-1098 me cilësi të lartë-Shitje me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.

Dërgoni kërkesë tani

Furnizimi me energji elektrike: AC 220-240 V 50/60 HZ

Kohëzgjatja e vlerësuar: më shumë se 2 orë

Vlerësimi IP: IP 30

Fytyra: Dyshe

Montimi: Varëse

Garancia: 2 vjet

Pajtueshmëria: GB 17945-2010

Koha e karikimit të baterisë: Rreth 24 orë


Dërgoni kërkesë tani

1 / ky është një produkt ndriçimi emergjent me dy kokë i quajtur 1098. E gjithë pamja është shumë në modë dhe e hollë! Materiali adopton ABS të gjithë materialin plastik, i lehtë dhe i qëndrueshëm! Ngjyra adopton ngjyrën fisnike të fildishtë, fisnike dhe elegante! Të dy kapakët e llambave mund të rrotullohen deri në 360 gradë, ose të lëvizin lart e poshtë deri në 180 gradë. Cili është këndi i ndriçimit.


2 / tani le të provojmë që kur të jetë fikur, do të ndizet menjëherë! Mund të zgjasë rreth dy orë.


3 / Ky produkt ka gjithashtu një veçori: dritë portative emergjence, pjesa e pasme është dizajn portativ, i cili është shumë i përshtatshëm për aktivitete në natyrë, ose në disa vende, si një ndriçim i përkohshëm, i cili është shumë i përshtatshëm! Po!

Zhenhui High Quality SL-1098 Dritë urgjence me dy koka - Shitje me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd., Ne kemi pothuajse 30 vjet përvojë në zonën e dritave të urgjencës që nga viti 1991.

Dërgoni kërkesën tuaj
Zhenhui trajtohet mirë gjatë gjithë procesit. Ajo i është nënshtruar një sërë teknikash përpunimi duke përfshirë ftohjen në temperaturë të lartë, ngrohjen, dezinfektimin dhe tharjen.

FAQ

1.Po në lidhje me tregjet tuaja kryesore?
Tregjet tona kryesore përfshijnë Kinën, Azinë Juglindore, vendet e Lindjes së Mesme tani.
2. Po në lidhje me kutitë dhe produktet me ngjyra të personalizuara?
Mirë se vini, vetëm sigurohuni që MOQ e kutive me ngjyra të arrijë në 2000 copë.
3. A mund të jetë i pranueshëm OEM ose ODM?
Po, mirëpritur. Ose mund të përdorni logon tonë ZFE në tregun tuaj nëse jeni dakord.

Përparësitë

1.Rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të përmbushur urdhërat tuaja të blerjes.
2.Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet të plotësojnë kërkesat e klientëve.
3.Ne kemi departament dhe staf cilësor për të garantuar cilësinë e produktit tuaj.
4.Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në tregun e Kinës.

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC .Certifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.


telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj