Shoqatat e industrisë vijnë për të vizituar Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.

Shoqatat e industrisë vijnë për të vizituar Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.


Shoqatat e industrisë me cilësi të lartë Zhenhui vijnë për të vizituar Co., Ltd., Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ne kemi punëtori dhe zyrë rreth 50000 metra katrorë dhe plotësojmë kërkesat tuaja për sasi të lartë.

2021/03/11
Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI
telefon: +86-18925306883
Email: zfe@zfe.cn
telefon: +86-0760-87681183
faks: +86-0760-22532288
YouTube: Zhen hui
LinkedIn: Zhen hui
Dërgoni kërkesën tuaj
Respektimi ynë ndaj standardeve rigoroze të industrisë për cilësi garanton plotësisht që produkti është i cilësisë premium.

FAQ

1. Po në lidhje me kutitë dhe produktet me ngjyra të personalizuara?
Mirë se vini, vetëm sigurohuni që MOQ e kutive me ngjyra të arrijë në 2000 copë.
2. Jeni prodhues apo kompani tregtare?
Ne jemi prodhues, më shumë se 100 punonjës.
3. Po në lidhje me kushtet e pagesës?
T/T depozitë 30%, gjendja duhet paguar para dorëzimit.

Përparësitë

1.Rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të përmbushur urdhërat tuaja të blerjes.
2.Ne kemi punëtori dhe zyrë rreth 50000 metra katrorë dhe plotësojmë kërkesat tuaja për sasi të lartë.
3.Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet të plotësojnë kërkesat e klientëve.
4. Ne mund të dizajnojmë disa produkte të reja sipas kërkesave tuaja me departamentin tonë të zhvillimit të produkteve

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC .Certifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj