ZFE Dritë urgjence me cilësi të lartë për makina dhe në natyrë-Shitje me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.

Dërgoni kërkesë tani

SL-X06

Konsumi i energjisë 10-20 W

Hyrja AC e karikuesit: 90-256 V DC: 12,6 V/1500 mA

Bateria Litium-jon

Efikasiteti i ndriçimit LED>90%

Fluks i ndritshëm>600-1200lm

temperatura përkatëse e ngjyrës 2700k-6500k

CRI>75

Ngjyra e dritës alarmuese E kuqe/E verdhë

Koha e funksionimit 4-8 orë


SL-G01                                   

Koha e karikimit 3-4 orë

Koha e punës 3-4 orë

Artikulli ref G01

Drita LED me fuqi 10W

Fuqia e dritës paralajmëruese 5 W

Kapaciteti i baterisë 11.1/2200 mAH

Tensioni i hyrjes 90-265V

Dalja 12.6VDC/1.5A

Dritat në pjesën e pasme paralajmërojnë për ndihmë

Mund të zëvendësojë trekëmbëshin
Dërgoni kërkesë tani

Dritë urgjence me cilësi të lartë Zhenhui për makina dhe në natyrë - Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd., Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet plotësojnë kërkesat e klientëve.
Dërgoni kërkesën tuaj
Kjo pjesë e mobiljeve është e rehatshme dhe e mirë për njerëzit në planin afatgjatë. Kjo do ta ndihmojë dikë që të ketë një vlerë të mirë për paratë e tyre.

FAQ

1.Po në lidhje me kushtet e pagesës?
T/T depozitë 30%, gjendja duhet paguar para dorëzimit.
2. Po në lidhje me MOQ?
Normalisht 500 grupe, vetëm në varësi të kategorive të ndryshme të produktit.
3.A mund të marrin klientët mostrat?
Po, mostra falas, thjesht duhet të paguani ngarkesën.

Përparësitë

1.Ne kemi departament dhe staf cilësor për të garantuar cilësinë e produktit tuaj.
2.Ne kemi punëtori dhe zyrë rreth 50000 metra katrorë dhe plotësojmë kërkesat tuaja për sasi të lartë.
3. Ne mund të dizajnojmë disa produkte të reja sipas kërkesave tuaja me departamentin tonë të zhvillimit të produkteve
4.Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet të plotësojnë kërkesat e klientëve.

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC .Certifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.
telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj