Kina prodhuesit e punëtorisë së harduerit-Zhenhui

Kina prodhuesit e punëtorisë së harduerit-Zhenhui

Prodhuesit e punëtorisë së harduerit Zhenhui në Kinë-Zhenhui, Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në tregun e Kinës, si Ura Hongkong-Zhuhai-Macao, stadiumi Uji Kubik dhe stadiumi Foleja e Zogjve në Pekin.Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI
telefon: +86-18925306883
Email: zfe@zfe.cn
telefon: +86-0760-87681183
faks: +86-0760-22532288
YouTube: Zhen hui
LinkedIn: Zhen hui
Dërgoni kërkesën tuaj
Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. ofron shërbime të plota, efikase dhe kompakte.

FAQ

1.Po garancia e produktit?
Normalisht 2 vjet.
2. Po në lidhje me MOQ?
Normalisht 500 grupe, vetëm në varësi të kategorive të ndryshme të produktit.
3. A mund të jetë i pranueshëm OEM ose ODM?
Po, mirë se vini. Ose mund të përdorni logon tonë ZFE në tregun tuaj nëse jeni dakord.

Përparësitë

1.Kemi punëtori dhe zyrë rreth 50000 metra katrorë dhe plotësojmë kërkesat tuaja për sasi të lartë.
2.Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet të plotësojnë kërkesat e klientëve.
3.Rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të përmbushur urdhrat tuaja të blerjes.
4.Ne kemi departament dhe staf të cilësisë për të garantuar cilësinë e produktit tuaj.

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC .Certifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj