Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. në ekspozitën e prodhimit dhe shërbimeve të ndriçimit Guzhen

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. në ekspozitën e prodhimit dhe shërbimeve të ndriçimit Guzhen

Zhenhui High Quality Guangdong Shitje me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd., Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet plotësojnë kërkesat e klientëve.2021/03/19
Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI
telefon: +86-18925306883
Email: zfe@zfe.cn
telefon: +86-0760-87681183
faks: +86-0760-22532288
YouTube: Zhen hui
LinkedIn: Zhen hui
Dërgoni kërkesën tuaj
Produkti ka frymëmarrje të mirë. Ajo thahet shpejt dhe ka aftësinë për të transferuar djersën dhe lagështinë nga lëkura.

FAQ

1.Po në lidhje me tregjet tuaja kryesore?
Tregjet tona kryesore përfshijnë Kinën, Azinë Juglindore, vendet e Lindjes së Mesme tani.
2. Po në lidhje me kushtet e pagesës?
T/T depozitë 30%, gjendja duhet paguar para dorëzimit.
3. A mund të jetë i pranueshëm OEM ose ODM?
Po, mirëpritur. Ose mund të përdorni logon tonë ZFE në tregun tuaj nëse jeni dakord.

Përparësitë

1.Ne kemi pothuajse 30 vjet përvojë në Zona e dritave të urgjencës që nga viti 1991.
2. Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në tregun e Kinës, të tilla si Ura Hongkong-Zhuhai-Macao, stadiumi Water Cubic dhe stadiumi Bird Nest në Pekin.
3.Ne kemi departament dhe staf cilësor për të garantuar cilësinë e produktit tuaj.
4.Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet të plotësojnë kërkesat e klientëve.

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC .Certifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj