ZFE Drita e urgjencës ZF-5518E Prodhuesit Professional

Dërgoni kërkesë tani

Model  ZF-5518E   

Mënyra e funksionimit  E pa mirëmbajtur  

Llambë  LED 2W  

Furnizimi kryesor  AC220V-240V 50/60Hz  Kohëzgjatja e vlerësuar  2 orë  

Bateria  Litium 3,7 V 1800 mAh  

Koha e karikimit të baterisë  ≤ 24 ore  

Materiale  Plastikë retardante  

Vlerësimi IP  IP 30  

Montimi  Sipërfaqja e murit ose e tavanit   

Garancia  2 vjet  

Pajtueshmëria  GB17945-2010  

MADHËSIA E PRODUKTIT (mm)  360*140*90  

MADHËSIA E VRIMEVE (mm)  N/A  

Produkt N.W.  0,67 kg  

Sasia për Master CTN  10 grupe  

Mater CTN N.W/G.W(KGS)  7 kg / 8 kg  

Madhësia kryesore CTN (mm)  470*370*295  

Master CTN CBM  0,0513  


Dërgoni kërkesë tani

Zhenhui dritë emergjence me cilësi të lartë ZF-Shitje me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.e, rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të kënaqur Pur-in tuaj

Prodhuesit e dritave të urgjencës profesionale Zhenhui ZF-5518E, rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të kënaqur porositë tuaja të blerjes.
Dërgoni kërkesën tuaj
Njerëzit kanë vërtetuar se është një mënyrë reklamimi me kosto efektive. Në vend që të keni një artikull të madh dhe të shtrenjtë reklamues, ai është brenda buxhetit të klientëve.

FAQ

1. Po në lidhje me MOQ?
Normalisht 500 grupe, vetëm në varësi të kategorive të ndryshme të produktit.
2. Po tregjet tuaja kryesore?
Tregjet tona kryesore përfshijnë Kinën, Azinë Juglindore, vendet e Lindjes së Mesme tani.
3. A mund të jetë i pranueshëm OEM ose ODM?
Po, mirë se vini. Ose mund të përdorni logon tonë ZFE në tregun tuaj nëse jeni dakord.

Përparësitë

1.Ne kemi pothuajse 30 vjet përvojë në Zona e dritave të urgjencës që nga viti 1991.
2.Rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të përmbushur urdhrat tuaja të blerjes.
3. Ne mund të dizajnojmë disa produkte të reja sipas kërkesave tuaja me departamentin tonë të zhvillimit të produkteve
4.Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet të plotësojnë kërkesat e klientëve.

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC .Certifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.
Ky produkt mund të përdoret për të ofruar informacione shtesë që nuk do të përshtaten në paketim, ose thjesht për të bërë dizajnet e markës më të mëdha për të ndihmuar më mirë me markën.

FAQ

1. Po në lidhje me kutitë dhe produktet me ngjyra të personalizuara?
Mirë se vini, vetëm sigurohuni që MOQ e kutive me ngjyra të arrijë në 2000 copë.
2.A mund të marrin klientët mostrat?
Po, mostra falas, thjesht duhet të paguani ngarkesën.
3.A jeni prodhues apo kompani tregtare?
Ne jemi prodhues, më shumë se 100 punonjës.

Përparësitë

1. Ne mund të dizajnojmë disa produkte të reja sipas kërkesave tuaja me departamentin tonë të zhvillimit të produkteve
2.Rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të përmbushur urdhrat tuaja të blerjes.
3.Kemi punëtori dhe zyrë rreth 50000 metra katrorë dhe plotësojmë kërkesat tuaja për sasi të lartë.
4.Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet të plotësojnë kërkesat e klientëve.

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC. Çertifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.
telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj