Drita treguese e evakuimit urgjent me një anë ZFE SL-6112 çmimi i fabrikës ZhenHui

Dërgoni kërkesë tani

Furnizimi me energji elektrike: AC 220-240 V 50/60 HZ

Kohëzgjatja e vlerësuar: më shumë se 2 orë

Vlerësimi IP: IP 30

Montimi: Varëse

Garancia: 2 vjet

Pajtueshmëria: GB 17945-2010

Koha e karikimit të baterisë: Rreth 24 orë

Dërgoni kërkesë tani


Drita treguese e evakuimit të urgjencës me një anë SL-6112

Dërgoni kërkesën tuaj

Pershendetje te gjitheve. Unë do të doja të prezantoj produktet e ndriçimit emergjent të kompanisë Zhenhui


1 / kjo është një dritë treguese e njëanshme e evakuimit emergjent me emrin 6112. I gjithë trupi i llambës adopton strukturën e panelit prej alumini + plastikë + xhami, dhe materiali i pjesës së pasme është prej çeliku me ngjyrë, i cili nuk është kurrë i ndryshkur dhe i qëndrueshëm! Shfaqja e zonës së madhe të tonit të zi + dy dizajn argjendi kornizë alumini, që përputhet me sensin e modës nuk është më e fortë ah!


2 / 6112 ky produkt mund të instalohet në dy mënyra: montimi në mur dhe i varur. Është shumë fleksibël dhe i përshtatshëm!
telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj