Guangdong Zhenhui Technology do t'i dhurojë dritat e urgjencës në tavan në Spitalin Wuhan Leishenshan në një makinë speciale më 3 shkurt, dhe do të dorëzohen dhe instalohen më 4 shkurt!

Guangdong Zhenhui Technology do t'i dhurojë dritat e urgjencës në tavan në Spitalin Wuhan Leishenshan në një makinë speciale më 3 shkurt, dhe do të dorëzohen dhe instalohen më 4 shkurt!

Guangdong Zhenhui Technology do t'i dhurojë dritat e urgjencës në tavan në Spitalin Wuhan Leishenshan në një makinë speciale më 3 shkurt, dhe do të dorëzohen dhe instalohen më 4 shkurt!
Përballë epidemisë, Zhenhui Technology mori detyrën nga dita e tretë e Vitit të Ri Hënor, mblodhi punonjësit e festave dhe punoi jashtë orarit për të përfunduar 1000 grupe dritash emergjence. Ne mbështesim misionin e njerëzve të Zhenhui "për të mbrojtur jetën dhe pronën e njerëzve si përgjegjësinë tonë" dhe patjetër do ta kapërcejmë këtë epidemi Po, ejani në Wuhan! Shkoni në Kinë!
2020/08/10
Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI
telefon: +86-18925306883
Email: zfe@zfe.cn
telefon: +86-0760-87681183
faks: +86-0760-22532288
YouTube: Zhen hui
LinkedIn: Zhen hui
Dërgoni kërkesën tuaj

Kompania Guangdong Zhenhui FireTechnology do t'i dhurojë dritat e tavanit të urgjencës në Spitalin Wuhan Leishenshan në një makinë speciale më 3 shkurt 2019 dhe do të dorëzohen dhe instalohen më 4 shkurt!


Përballë epidemisë, kompania Zhenhui Technology mori detyrën nga dita e tretë e Vitit të Ri Hënor, mblodhi punonjësit e festave dhe punoi jashtë orarit për të përfunduar 1000 grupe dritash emergjence. Ne e dimë që jemi një familje dhe jemi një Kinë. Ne mbështesim misionin e popullit Zhenhui"të mbrojmë jetën dhe pronën e njerëzve si përgjegjësi e jona", dhe NE TË GJITHË do ta kapërcejmë përfundimisht këtë epidemi.

Po, ejani në Wuhan! Shkoni në Kinë!


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj