Projektet e ndriçimit të urgjencës të markës ZFE me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.

Projektet e ndriçimit të urgjencës të markës ZFE me shumicë-Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd.

Guangdong Zhenhui ka ofruar zgjidhje për ndriçimin e zjarrit të ndërmarrjeve për më shumë se 1000 projekte të ndryshme në tregun kinez që nga themelimi i ZFE në 1991.


Ne kemi qendrën tonë të testimit dhe ekipe të forta për rezervë në fabrikë për t'u siguruar që produktet plotësojnë kërkesat e klientëve. Gjithashtu ne mund të bashkëpunojmë me ju nëse keni disa projekte në vendin tuaj ose në vende të tjera. Mirë se vini të kontaktoni me ne, faleminderit.
Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI
telefon: +86-18925306883
Email: zfe@zfe.cn
telefon: +86-0760-87681183
faks: +86-0760-22532288
YouTube: Zhen hui
LinkedIn: Zhen hui
Dërgoni kërkesën tuaj
Lëndët e para Zhenhui përdorimet janë nga furnizues të besueshëm të cilët janë të mirënjohur në industrinë e tyre.

FAQ

1. Jeni prodhues apo kompani tregtare?
Ne jemi prodhues, më shumë se 100 punonjës.
2. Po në lidhje me kutitë dhe produktet me ngjyra të personalizuara?
Mirë se vini, vetëm sigurohuni që MOQ e kutive me ngjyra të arrijë në 2000 copë.
3. Po tregjet tuaja kryesore?
Tregjet tona kryesore përfshijnë Kinën, Azinë Juglindore, vendet e Lindjes së Mesme tani.

Përparësitë

1.Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet të plotësojnë kërkesat e klientëve.
2.Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në tregun e Kinës.
3.Ne kemi pothuajse 30 vjet përvojë në Zona e dritave të urgjencës që nga viti 1991.
4.Ne kemi departament dhe staf të cilësisë për të garantuar cilësinë e produktit tuaj.

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co, Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milion RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produktit, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të emergjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC. Çertifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si kompani'Qëllimet e përjetshme, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e njerëzve'jetët dhe pronat si përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj