Pajisjet e testimit të produktit në teknologjinë e zjarrit Guangdong Zhenhui

Pajisjet e testimit të produktit në teknologjinë e zjarrit Guangdong Zhenhui

Pajisjet e testimit të produktit


Kemi makineri me priza, sferë integruese, testues për spërkatje kripërash, testues online të TIK-ut, makineri testimi të temperaturës së lartë dhe të ulët kompjuterike, saldim reflow, linjë prodhimi të vjetërsimit.
Ne i përdorim këto makineri testimi për t'u siguruar që cilësia e produktit tonë të jetë në përputhje me kërkesat e klientëve dhe standardin ndërkombëtar, gjithashtu standardin ccc në tregun tonë në Kinë.


Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI
telefon: +86-18925306883
Email: zfe@zfe.cn
telefon: +86-0760-87681183
faks: +86-0760-22532288
YouTube: Zhen hui
LinkedIn: Zhen hui
Dërgoni kërkesën tuaj

Pajisjet e testimit të produktit


Guangdong Zhenhui Fire Technology është një prodhues i vendosur në qytetin Zhongshan, Guangdong, Kinë.


Ne fitojmë reputacion të mirë nga klientët tanë në territorin e Kinës, Azinë Juglindore, vendet e Lindjes së Mesme, Amerikën e Jugut dhe Afrikën. Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në Kinë. Ne po planifikojmë të bashkëpunojmë me klientët për të zhvilluar projekte në të gjithë botën.


Ne kemi më shumë se 100 punonjës për të kënaqur sasinë e porosisë tuaj dhe kohën tuaj të dërgimit.


Ne kemi ekipin e kontrollit të cilësisë dhe Qendrën e Testimit për të kënaqur kërkesat tuaja për Cilësinë.


Ne kemi R&Ekipi D, mund të plotësojë kërkesat tuaja për produkte të reja.


Kemi makineri me priza, sferë integruese, testues për spërkatje kripërash, testues online të TIK-ut, makineri testimi të temperaturës së lartë dhe të ulët kompjuterike, saldim reflow, linjë prodhimi të vjetërsimit.


Ne përdorim këto makineri testimi për t'u siguruar që cilësia e produktit tonë të jetë në përputhje me klientët' kërkesat dhe standardet ndërkombëtare, gjithashtu standardi ccc në tregun tonë të Kinës.


Ne kemi ekip të shitjeve të huaja, mund të ofrojmë shërbimin në lidhje me Urdhrin tuaj të Blerjes që keni bërë dhe kërkesa të tjera.


Produktet tona përfshijnë dritat e daljes së urgjencës, dritat e urgjencës, dritat e tavanit me sensor radar ose induksion njerëzor, paketat e energjisë emergjente dhe sistemet e evakuimit të urgjencës nga zjarri.


Çdo pyetje, ju lutemi na kontaktoni, faleminderit.


Ky është Charlie Zhang nga ZFE.


Email:ZFE@ZFE.CN

WECHAT/TELENO CELI: 13600 333 981IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj