Drita treguese e daljes së urgjencës ZFE Safety SL-102 Guangdong ZhenHui, çmimi i fabrikës

Dërgoni kërkesë tani

Drita e daljes së urgjencës SL-102

TË DHËNAT TEKNIKE


* Mënyra e funksionimit: E mirëmbajtur

* Furnizimi kryesor me energji elektrike: AC220V-240V 50/60HZ

* Kohëzgjatja e vlerësuar: 2 orë

* Bateria: 1.2V 800mAh Ni-Cd me mbrojtje nga mbingarkesa dhe shkarkimi i thellë

* Koha e karikimit të baterisë: më pak se 24 orë

* Materialet: Alumin + Xham

* Vlerësimi IP: IP 30

* Madhësia e produktit: 355*145*25 mm

* Garancia: 2 vjet

* Pajtueshmëria: GB 17945-2010


Dërgoni kërkesë tani

Drita treguese e daljes së sigurisë ZFE, 220 V, 4 stile, lloji i varjes dhe lloji i varjes në mur, materiali alumin + xhami.Dërgoni kërkesën tuaj


SL-102 Drita e daljes së urgjencës-Anë e dyfishtë

TË DHËNAT TEKNIKE


* Mënyra e funksionimit: E mirëmbajtur

* Furnizimi kryesor me energji elektrike: AC220V-240V 50/60HZ

* Kohëzgjatja e vlerësuar: 2 orë

* Bateria: 1.2V 800mAh Ni-Cd me mbrojtje nga mbingarkesa dhe shkarkimi i thellë

* Koha e karikimit të baterisë: më pak se 24 orë

* Materialet: Alumin + Xham

* Vlerësimi IP: IP 30

* Madhësia e produktit: 355*145*25 mm

* Garancia: 2 vjet

* Pajtueshmëria: GB 17945-2010


Drita e daljes së urgjencës SL-101


TË DHËNAT TEKNIKE


* Mënyra e funksionimit: E mirëmbajtur

* Furnizimi kryesor me energji elektrike: AC220V-240V 50/60HZ

* Kohëzgjatja e vlerësuar: 2 orë

* Bateria: 1.2V 800mAh Ni-Cd me mbrojtje nga mbingarkesa dhe shkarkimi i thellë

* Koha e karikimit të baterisë: më pak se 24 orë

* Materialet: Alumin + Xham

* Vlerësimi IP: IP 30

* Madhësia e produktit: 355*155*25 mm

* Garancia: 2 vjet

* Pajtueshmëria: GB 17945-2010

Drita e daljes së urgjencës SL-127

TË DHËNAT TEKNIKE


* Mënyra e funksionimit: E mirëmbajtur

* Furnizimi kryesor me energji elektrike: AC220V-240V 50/60HZ

* Kohëzgjatja e vlerësuar: 2 orë

* Bateria: 1.2V 800mAh Ni-Cd me mbrojtje nga mbingarkesa dhe shkarkimi i thellë

* Koha e karikimit të baterisë: më pak se 24 orë

* Materialet: Çelik + Xham

* Vlerësimi IP: IP 30

* Madhësia e produktit: 320*135*25 mm

* Garancia: 2 vjet

* Pajtueshmëria: GB 17945-2010
telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj