Paketa e Energjisë Emergjente ZFE- ZF-W9-122 e furnizuar nga Fabrika Guangdong Zhenhui Cilësia më e mirë

Dërgoni kërkesë tani

PAKET E ENERGJISË EMERGJENTE  

Model  ZF-W9-122  

Tensioni i hyrjes  AC100V-277V 50/60HZ  

Fuqia e urgjencës  3 W  

Tensioni i daljes emergjente  DC10V - DC80V  

Rryma e drejtuesit LED  Maksimumi 2,5 A  

Bateria - e integruar  3.2 V 2000 mAh LiFePo4  

Koha e karikimit të baterisë  ≥24 orë  

Kohëzgjatja e vlerësuar  3 ore  

Temperatura e punës  0℃ - 50℃  

Vlerësimi IP  IP30  

Madhësia e produktit  148*38*28,5 mm  

Karakteristikat:
* Çertifikuar CE RoH
* I përshtatshëm për dritën e poshtme dhe dritën e panelit  ≤12 W
* Bateri e integruar me tabelë mbrojtëse
* Kur drita e urgjencës është duke punuar, të gjithë treguesit janë të fikur.
* Koha e intervalit të testit urgjent të shoferit duhet të jetë më e gjatë se 1 minutë. Shtypni shpesh"Test" butoni është i ndaluar.
* Shoferi i urgjencës ka" Vetëtestimi" funksionin. Për të zgjatur shoferin e urgjencës'Jetëgjatësia, rekomandohet të karikoni dhe shkarkoni baterinë çdo 3 muaj dhe ta ekzaminoni dhe riparoni rregullisht me mbështetjen e një profesionisti.  Garancia  2 vjet  

Produkt N.W.  130 g  

Sasia për Master CTN  50 SETE  

Mater CTN N.W/G.W(KGS)  6,5 / 7,5 kg  

Madhësia kryesore CTN (mm)  44.5*16.5*17  

Master CTN CBM  0,0125  


Dërgoni kërkesë tani

Paketa e urgjencës e urgjencës me cilësi më të mirë Zhenhui-ZF-W9-122 e furnizuar nga Fabrika Guangdong Zhenhui, rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të kënaqur porositë tuaja të blerjes.


Dërgoni kërkesën tuaj
Ne do të ofrojmë vizatime dhe udhëzues të qartë instalimi për për ta bërë atë më të përshtatshëm dhe efektiv.

FAQ

1.Po në lidhje me tregjet tuaja kryesore?
Tregjet tona kryesore përfshijnë Kinën, Azinë Juglindore, vendet e Lindjes së Mesme tani.
2. Jeni prodhues apo kompani tregtare?
Ne jemi prodhues, më shumë se 100 punonjës.
3. Po në lidhje me kushtet e pagesës?
T/T depozitë 30%, gjendja duhet paguar para dorëzimit.

Përparësitë

1. Ne kemi përfunduar tashmë më shumë se 1000 projekte në tregun e Kinës, si Ura Hongkong-Zhuhai-Macao, stadiumi Water Cubic dhe stadiumi Bird Nest në Pekin.
2.Ne kemi qendrën tonë të testimit në fabrikë për t'u siguruar që produktet të plotësojnë kërkesat e klientëve.
3.Rreth 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të përmbushur urdhrat tuaja të blerjes.
4. Ne mund të dizajnojmë disa produkte të reja sipas kërkesave tuaja me departamentin tonë të zhvillimit të produkteve

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC .Certifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.


telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj