ZFE Emergency dritë dalje ZF-118 Wholesale me çmim të mirë - Zhenhui

Dërgoni kërkesë tani

* Mënyra e operimit: Mirëmbahet * Lamp: 3 W LED

Furnizimi me energji elektrike kryesore: AC 220-240 V 50/60 HZ

Vlerësuar Kohëzgjatja: 2 orë

Bateria: 3.6 V 300 mAh Ni-Cd me mbingarkuar dhe mbi-shkarkimit mbrojtjen

Battery koha akuzuar: më pak se 24 orë

IP Rating: IP 30

Materialet: Metal + veshja + akrilik

Montimi: Recessed

Madhësia produkt: 475 * 220 * 85 mm për ZF-118; 

           400 * 210 * 85 për ZF-118Small

Madhësia Hole: 435 * 65 mm / 360 * 65 për ZF-118S

Garanci: 2 vjetDërgoni kërkesë tani

Zhenhui shumicë dalje Emergjente dritë ZF-118 me çmim të mirë - Zhenhui, Ne kemi vet qendrën tonë provë në fabrikë për të siguruar produkte të kënaqur kërkesat e konsumatorëve.Dërgoni kërkesën tuaj
Nëse ndonjë mosfunksionim jo-humanizuar për tonë, Guangdong Zhenhui Fire Technology Co, Ltd do të riparuar falas ose të rregulluar zëvendësim.

FAQ

1.What rreth anijeve data?
45 ditë pas pagesës së depozitës.
2.Çfarë për moq?
Normalisht 500 grupe, vetëm në varësi kategorinë ndryshme të produktit.
3.What në lidhje me kushtet e pagesës?
T / T depozitave 30%, bilanci duhet të paguhet para dorëzimit.

Përparësitë

1.Around 100 punëtorë, kanë aftësi të mjaftueshme për të kënaqur urdhërat tuaj blerjes.
2.we mund te percaktoje disa produkte të reja në përputhje me kërkesat .your me departamentin tonë të produktit, të zhvillimit
3.We kanë departamentin e cilësisë dhe stafin për të garantuar cilësinë e produktit tuaj.
4.We kanë punëtori dhe zyra rreth 50.000 metra katrore dhe të arrijë deri kërkesat tuaja të larta sasi.

Rreth Zhenhui

Guangdong Zhenhui Fire Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1991 me një kapital të regjistruar prej 10 milionë RMB, dhe selia është e vendosur në qytetin Zhongshan, me një sipërfaqe totale prej rreth 50,000 metra katrorë. Ne fokusohemi në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve, shitjet dhe shërbimin e pajisjeve të ndriçimit të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizuesve të energjisë emergjente, sistemit të centralizuar të kontrollit të evakuimit të urgjencës nga zjarri dhe platformës inteligjente të reve të zjarrit. Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë dhe e njohur, ne kemi qenë të përkushtuar ndaj kërkimit dhe zhvillimit të teknologjive të fundit dhe shërbimeve mbështetëse të zinxhirit të industrisë së ndriçimit të zjarrit. Ne kemi një ekip të fortë kërkimor dhe zhvillimi teknik. Produktet zbatojnë në mënyrë rigoroze standardet GB17945-2010, GB3836 dhe GB12746, dhe kanë marrë certifikatën kombëtare të pesë produkteve mbrojtëse CCC .Certifikimin EX-shpërthimi dhe certifikimin CE.    Duke marrë cilësinë dhe inovacionin si qëllimet e përjetshme të kompanisë, ndiqni me përpikëri sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për të ofruar një garanci të fortë për produkte me cilësi të lartë. Mbrojtja e jetës dhe pronës së njerëzve është përgjegjësi e jona. Inovacioni, shpejtësia, përgjegjësia janë vlerat tona të korporatës.telefon:
+86-18925306883
Email:
telefon:
+86-0760-87681183
faks:
+86-0760-22532288
YouTube:
LinkedIn:
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj