Kompania ZFE - Dyqani Guzhen më 9 tetor, funksionim provë, mirëpresim të vizitoni negociatat e biznesit

Kompania ZFE - Dyqani Guzhen më 9 tetor, funksionim provë, mirëpresim të vizitoni negociatat e biznesit

Kompania e teknologjisë së zjarrit Guangdong Zhenhui hap një dyqan të ri solid më 9 tetor 2020 në Guzhen Town, qyteti Zhongshan, Guangdong, Kinë.


Mirë se vini të keni një vizitë në dyqanin tonë. Dyqani ynë tregon pothuajse të gjitha seritë e produkteve, duke përfshirë dritat e daljes së urgjencës, dritat e urgjencës me kokë dyshe, ose dritat e tavanit me funksionet e urgjencës, si dhe sistemet e evakuimit të urgjencës.


Çdo artikull i interesuar, ju lutemi na lini një mesazh.

2020/10/10
Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI
telefon: +86-18925306883
Email: zfe@zfe.cn
telefon: +86-0760-87681183
faks: +86-0760-22532288
YouTube: Zhen hui
LinkedIn: Zhen hui
Dërgoni kërkesën tuaj

Kompania e teknologjisë së zjarrit Guangdong Zhenhui hap një dyqan të ri solid më 9 tetor 2020 në Guzhen Town, qyteti Zhongshan, Guangdong, Kinë.


Mirë se vini të keni një vizitë në dyqanin tonë. Dyqani ynë tregon pothuajse të gjitha seritë e produkteve, duke përfshirë dritat e daljes së urgjencës, dritat e urgjencës me kokë dyshe, ose dritat e tavanit me funksionet e urgjencës, si dhe sistemet e evakuimit të urgjencës.


Çdo artikull i interesuar, ju lutemi na lini një mesazh.

Guangdong Zhenhui Fire Protection Technology Co., LTD është e angazhuar për zhvillimin dhe prodhimin e llambave të urgjencës nga zjarri me cilësi të lartë, furnizimit me energji emergjente dhe sistemit inteligjent të evakuimit të zjarrit.

Dritat e daljes së urgjencës Sistemi i evakuimit emergjent
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj