Komplete urgjence

Ju jeni në vendin e duhur për të Komplete urgjence.Tani e dini që, çfarëdo që të kërkoni, sigurisht që do ta gjeni ZFE.ne garantojmë se është këtu në ZFE.
Produkti është ideal për prodhim farmaceutik, mikroelektronikë ose çdo aplikim ku nevojitet ujë pa minerale..
Ne synojmë të sigurojmë cilësinë më të lartë Komplete urgjence.për klientët tanë afatgjatë dhe ne do të bashkëpunojmë në mënyrë aktive me klientët tanë për të ofruar zgjidhje efektive dhe përfitime të kostos.
  • ZFE e markës ZT-02K Paketa e urgjencës 40 W LED Komplete urgjence me çmim të mirë-Guangdong Zhenhui Fire Technology ZFE e markës ZT-02K Paketa e urgjencës 40 W LED Komplete urgjence me çmim të mirë-Guangdong Zhenhui Fire Technology
    Modeli: ZT-02K Energjia e urgjencësTensioni i hyrjes: AC220V/50HZAFuqia përshtatëse: më pak se 150WA Llamba LED e aplikueshme: Bateri LED 40W; 12.8v 8000mAh Litium Koha e karikimit të baterisë: 24 orë Kohëzgjatja e vlerësuar: 2 orë Vlerësimi IP: IP30 Madhësia e produktit: 280*110*118 mm Garancia: 2 vjetPARALAJMËRIMPajisja përshtatet me llambat e jashtme LED Linja e ndezur dhe linja e drejtpërdrejtë e kësaj pajisjeje duhet të jenë në të njëjtat drejtimeJu lutemi, lidhni saktë diagramin e lidhjeve. Pajisja nuk përdoret njëkohësisht me çelësa zëri ose induksioni njerëzor.
LIKONI ME NE
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj